Вітаю Вас Гість
П`ятниця
20.04.2018
05:54

Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Рішення міськвиконкому [7]
Рішення міської ради [2]
Розпорядження міського голови [0]
Документи для обговорення [6]
Бюджет міста [0]
Діючі програми міської ради [0]
Державні закупівлі [0]
Інші документи [5]
Радіо точка


До відома жителів
Жителям до відома 16.05.2011
Монастириське відділення Бучацької МДПІ

За чотири місяці цього року Монастириські податківці

мобілізували до бюджету 4,4 млн. грн. податків і зборів

читати далі ...
Помістив: Diana  |  коментарів: 0  |  0.0

Події міста 02.08.2010
Програма фестивалю "ДЗВОНИ ЛЕМКІВЩИНИ" (7-8 серпня 2010 року) та схема розміщення об"єктів на місці проведення фестивалю
У програмі фестивалю:
7 серпня (субота)
м. Монастириська
11.00 - хід-парад колективів по місту.


читати далі ...
Помістив: Diana  |  коментарів: 0  |  5.0

Жителям до відома 29.06.2010
Облаштування автобусної зупинки в центрі міста
Повідомляємо жителів м.Монастириська про те, що міська рада отримала необхідні дозволи для будівництва автобусної зупинки біля міського парку, читати далі ...
Помістив: Diana  |  коментарів: 0  |  4.7

Жителям до відома 25.05.2010
Шановні жителі міста Монастириська
Монастириська міська рада просить боржників читати далі ...
Помістив: Diana  |  коментарів: 0  |  0.0

Жителям до відома 25.05.2010
ОГОЛОШЕННЯ
Монастириська міська рада доводить до відома жителів міста, що рішенням виконавчого комітету № 57 від 19 травня 2010 року зобов"язано користувачів централізованою системою водовідведення заключити договора на обслуговування каналізаційних мереж з КП "Монастириський комунсервіс". читати далі ...
Помістив: Diana  |  коментарів: 0  |  1.0

Досягнення
Дитячий майданчик
Пошта
Твоя поштова скринька в домені міста
Перевірити пошту
Пошук

Наше опитування
На сайті більш потрібні
Всього відповідей: 53
Інформація

Рекомендуємо
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Файли » Документи для обговорення

Про заборону продажу алкогольних напоїв на автозаправочних станціях міста
[ ] 02.11.2009, 15:34

МОНАСТИРИСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 ПРОЕКТ  

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  29   жовтня 2009 року              № 118

м. Монастириська

 Про заборону продажу алкогольних напоїв

на автозаправочних станціях міста.

      Керуючись ст.15-3 « Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»,  статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою     забезпечення         дотримання  громадського  порядку в місті Монастириську, виконавчий комітет міської  ради

в и р і ш и в: 

                1. Заборонити  продаж  алкогольних  напоїв  в магазинах  на автозаправочних станціях міста  Монастириська    з 18.00 години  вечора  до  8.00 години ранку.

                 2. Даний проект рішення  опублікувати в засобах масової інформації  та на офіційному  інтернет-сайті Монастириської міської ради.

                 3. Даний проект рішення затвердити на черговій сесії Монастириської міської ради.

  Міський голова                                                 В.М.Геда

  

Аналіз регуляторного впливу

 проекту рішення виконавчого комітету Монастириської міської ради

 "Про заборону продажу алкогольних напоїв

 на автозаправочних станціях міста”

Назва регуляторного акта: Про заборону продажу алкогольних напоїв в магазинах на автозаправочних станціях міста.

Регуляторний орган: Монастириська міська рада.

Розробник документа: постійна депутатська комісія з питань фінансів ,бюджету, планування соціально – економічного розвитку. 

 Цей аналіз регуляторного впливу (надалі Аналіз) розроблений на виконання та відповідно до вимог, що встановлені Законами України "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, "Про засади державної політики у сері господарської діяльності”, "Про місцеве самоврядування в Україні”.

 1.Опис проблеми.

Проблема, яку планується розв’язати з прийняттям даного рішення, полягає у впорядкуванні продажу алкогольних напоїв, забезпеченні громадського порядку на автозаправочних станціях міста у вечірній та нічний час, захисті прийнятих суспільних норм.

Особи, які зловживають алкоголем, вільно розгулюють вулицями міста, групами окуповують автозаправочні станції, влаштовуючи тут же церемонії споживання алкоголю.

На сьогоднішній день спостерігається повна деградація окремої частини населення, люди, а особливо молодь, спиваються. Це призводить до непередбачуваних наслідків. Потрібно серйозно задуматись, яким чином загальмувати цей процес. Це, звичайно, прерогатива держави, проте, якогось прогресивного поступу у цьому плані немає. Через неврегульованість зазначених питань на законодавчому рівні та з метою впровадження державної політики щодо попередження вживання серед населення алкогольних напоїв і впорядкування продажу цих підакцизних товарів назріла нагальна необхідність нормативного врегулювання цього питання.

 2.Мета та цілі правового регулювання.

Метою даного рішення є впорядкування продажу алкогольних напоїв в міській торговельній мережі шляхом заборони продажу в місцях, визначених органами місцевого самоврядування, профілактика правопорушень, а також захист прийнятих суспільних норм.

 3.Альтернативи.

Державне регулювання, яке здійснюється на підставі нормативно-правових актів, не дає можливості обмеження продажу алкогольних напоїв на автозаправочних станціях міста.

 4.Механізм та заходи розв’язання проблеми.

Для розв’язання проблеми, зазначеної в пункті 1 цього аналізу пропонуємо на засіданні виконавчого комітету Монастириської міської ради прийняти рішення "Про заборону продажу алкогольних напоїв на автозаправочних станціях міста” та затвердити його на сесії міської ради

 5.Обґрунтування можливостей досягнення цілей.

Досягнення мети, передбаченої у пункті 2 цього аналізу, у разі прийняття рішення "Про заборону продажу алкогольних напоїв на автозаправочних станціях міста” є цілком реальною і не потребує додаткових витрат.

 6.Очікувані результати прийняття акта.

Загострення ситуації по вживанню населенням міста алкогольних напоїв змушує міську владу вирішити питання щодо запровадження державної політики щодо обмеження продажу алкоголю.

 Впровадження в дію норм вищезгаданого проекту рішення дозволить впорядкувати продаж алкогольних напоїв, зняти напругу щодо дотримання громадського порядку на території міста. 

 7.Строк дії.

Безстроковий.

При внесенні змін у чинне законодавство, які можуть впливати на дію регуляторного акта, до нього будуть вноситись відповідні корективи.

 8.Показники результативності.

Прийняття регуляторного акта щодо заборони продажу алкогольних напоїв на автозаправочних станціях міста надасть можливість забезпечити права громадян в частині дотримання тиші в громадських місцях, попередити зловживання алкогольних напоїв, захист прийнятих суспільних норм. 

 9.Заходи відстеження результатів рішення.

Базове відстеження результатів проекту рішення здійснюватиметься до дати набрання чинності цього проекту шляхом збору пропозицій та звернень фізичних та юридичних осіб та їх аналізу.

Залучення суб’єктів підприємництва та громадськості до відстеження виконання цього Проекту.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись через рік після набрання ним чинності, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом.

Періодичні відстеження результативності регуляторного акта будуть здійснюватись раз на кожні три роки починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.

Повторне та періодичні відстеження результативності регуляторного акта будуть здійснюватись згідно з планами заходів та графіками по відстеженню, які затверджуються розробником цього регуляторного акта.

Категорія: Документи для обговорення | Додав: Diana
Переглядів: 1111 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/1 |
Всього коментарів: 1
1  
Та перестаньте вже лобіювати інтереси Гадза П.(Нічний магазин) та Кунця М.(Теко до 22 год).Майте совість.Під одним приводом вирішуються чиїсь інтереси.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]