Вітаю Вас Гість
Неділя
19.11.2017
22:51

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Загальний » Пропозиції і зауваження » Документація (її відсутність на сайті)
Документація
лемкоДата: Середа, 06.05.2009, 16:09 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Перевірені
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус: Оффлайн
Є прохання надати громадськості міста доступ на сайті до документів,які приймаються виконкомом,сесією та підписуються міським головою

RevsДата: Середа, 06.05.2009, 18:58 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Адміністратори
лемко, Шановний, а навіщо це? Мотивуйте.
Зазначу, що я немаю відношення до адмінітсрації, просто розробляю сайт за своєю власною волею і бажанням. Інтересно з тої сторони, щоб зрозуміти як ви це бачите? І чи представляєте собі яка це велика робота навіть для такого маленького містечка як Монастириська? Зазначте, якщо зможете для зразку декілька, або хоча б один лінк де це вже представлено на сайті. Щоб зрозуміти про що ви говорити і як воно має бути. Я собі не представляю як можна всю входящу документацію розміщувати на сайті пілписану мером.

лемкоДата: Середа, 06.05.2009, 19:50 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Перевірені
Я мав на увазі,щось на зразок Урядового порталу(міні-варіант).Наприклад,щоб знати коли і на скільки піднімуться тарифи на водопостачання чи як витрачаються і на які цілі кошти платників податків міста

RevsДата: Середа, 06.05.2009, 20:20 | Повідомлення # 4
Новачок
лемко, Передивився урядовий портал, я не знайшов, а може просто не розумію про що ви маєте на увазі. Якщо можете, скопіюйте лінк сторінки урядовго порталу, де є те про що ви говорите, і сюда вставте, я подвлюся про що ви говорите. Тому що мені здається що те про що ви говорите в нас вже є але поки що не в функціоналі. Чекаю на приклад

RevsДата: Середа, 06.05.2009, 20:22 | Повідомлення # 5
Новачок
Добавлю: http://rada.monastyryska.com/publ
Місто Монастириська [0]
Економічний, архітектурний та стратегічний плани розівитку міста. Видатні особистості. Здоров'я, освіта, культура та інше.
Прийом громадян [0]
Графік прийому громадян керівництвом міста
Інвестиції [0]
Інвестиційні проекти міста. Пропозиції та потреби
Єдиний дозвільний офіс [0]
Інформація про роботу Єдиного дозвільного офісу
Квартирний облік [0]
Соціальне житло, черга на житло
Міжнародні стосунки [0]
Звязки міста з міжнародною спільнотою, діаспорами та країнами
Звіти [0]
Звіти різних структур
Комунальні підприємства [0]
Постанови, розпорядження, діяльність та інше
Ресурси [1]
Державні установи. Інформаційний простір. Підприемства, бізнес, заклади, ЗМІ, інше.
Святкування Дня міста [0]
Стурктура оргкомітету, наради підкомітетів

RevsДата: Середа, 06.05.2009, 20:24 | Повідомлення # 6
Новачок
Шось мені підказує що ви про цей блок росказуєте. Подивіться уважніше, Сайт тільки створено, тому поки що наповнення є не всюди, будемо мати надію що в скорому часі він наповниться. Будемо мати терпіння. smile

ДіанаДата: Четвер, 07.05.2009, 08:11 | Повідомлення # 7
Новачок
Група: Заблоковані
Регуляторні акти Монастириської міської ради а також їх проекти обов"язково будуть оприлюднюватись на сайті в процесі їх прийняття.

Форум » Загальний » Пропозиції і зауваження » Документація (її відсутність на сайті)
Сторінка 1 з 11
Пошук: